14 Mayıs 2013

Vodafone Fatura Örneği Vermiyorlar!

536 380 **** numaralı faturalı hattımın nisan 2013 faturasını dört kez mail ile iki kez telefonla müşteri hizmetlerinden istememe rağmen göndermediler.şirket hattı olduğu için resmi kayıtlarıma almak durumundayım, ama fatura örneğini ısrarla göndermiyorlar.Muhatap bulamıyorum

Mustafa 125 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa28 Haziran 2013

    on kez elektronik posta 11 kez telefonla görüşme sonucu faturamı gönderdiler

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,536380****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde talebinize yönelik 14.05.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.İşlemlerinizin gerçekleştirilmesi adına Müşteri Hizmetlerimizi aramanız durumunda talebinizin karşılanabileceğinin bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön