23 Mart 2013

Vodafone Fatura Ödeme Tarihimin Değiştirilmesi!

Kaç yıldır faturamı her ayın 5'inde ödüyorum ama ne hikmetse mart ayından itibaren faturamın son ödeme tarihini 29 una çekmişler.yani ben mart ayında 2 tane fatura ödeyeceğim ve ben maaşımı her ayın 1 nde alıyorum ve 5 i olarak belirlediğim son ödeme tarihini,kendi kendilerine 29 olarak belirliyorlar.müşteri hizmetlerini aradığımda bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Mağdurum 5 i olan son ödeme sistemimin devam etmesini istiyorum.

Ercan 34 Okunma

Cevaplar

 • Ercan08 Nisan 2013

  Siz müşterinize 1 ay içinde 2 faturamı ödetirsiniz.Hiçdüşünmedinizmi müşterimiz zor durumda kalırmı kalmazmı diye.Benim 2 hattım var 1 ayda size 200 tl. ödemek zorunda kaldım sayenizde.Bizim cebimizdeki paraya ihtiyacınızmı olduda bir ay içinde 2 fatura ödettiniz bana,bumudur müşteri memnuniyeti anlayışınız.

 • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Şikayet sonucuna yönelik detayları ekte bilgilerinize sunarız; “ Öncelikli olarak 01.08.2012 tarihi itibari ile gerçekleşen ödeme tarihi değişikliği hakkında, bir önceki dönem faturasında bilgilendirme yapıldığını belirtmek isteriz. Yapılan değişiklikten fatura dönemi etkilenmemiş olup, aylık fatura döneminiz 30 günlük periyodlarda kesilecek şekilde devam edecektir. Değişiklik hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasındaki süreyi etkilemekte, 20 günden 17 güne çekilmiştir. Operatörler, faturaları abonelerine ödemeleri için yeterli zaman tanıyacak şekilde gönderebildikleri takdirde, son ödeme tarihini değiştirebilmektedirler. Faturaların abonelere ulaşma zamanlarını gözlemleyerek yapılan bu güncelleme sonrasında da, faturalarınızın son ödeme tarihi gerek faturanızda, gerekse size iletilen fatura bilgi SMS’lerinde yer almaktadır. Faturalarınızın son ödeme tarihini kaçırma endişesi yaşamamak için Vodafone Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri veya anlaşmalı bankalar aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verebilir, faturalarınızın düzenli ödenmesini sağlayabilirsiniz. Mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Ercan27 Mart 2013

  Acaba vodafon faturayı ödetdikten sonramı yardımcı olacak,bu işlem milletten para toplama yöntemi değilmi.müşterisini düşünmeyen şirketle bundan sonra benim işim olmaz,3 hattımı da kapatcam vodafon bilginize sunarım.Sizin mağduriyetimi gidermeye niyetiniz yok.

 • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön