11 Haziran 2014

Vodafone Fatura Ödeme Sorunu.

Vodafone Genel Merkez'den O** Bey tarafından arandım, fatura ödeme talebi ile ilgili. Ümraniye'de üç Vodafone şubesine defeatle gittiğimi ödeme yapmak istediğimi ama her seferinde sistem arızası ve değişik bahanelerle ödeme alamayacaklarını söylediklerini ilettim.

Aşırı derece kaba ve sert ifadelerle konuşan O*** Bey'e peki kredi kart numaramı vereyim siz alın ödemeyi dedim. Ben alamam müşteri hizmetleri değilim dedi. Peki beni müşteri hizmetlerine yönlendirin ödeyeyim dedim onuda yapamayacağını söyledi. Tüm imkanları kullanarak ödeme talebim reddedildikten sonra kusurlu imişim gibi telefonda hakarete varan şekilde sert ifadelere maruz kaldığımdan dolayı şikayetçiyim. Tüm yasal haklarım saklı.

İlhan 489 Okunma

Cevaplar

  • İlhan'ın Teşekkür Mesajı12 Haziran 2014

    Vodafone Genel Müdürlükten Eda Hanım'a nezaketi anlayışı ve şikayetimiz ile ilgili takipte oluşundan dolayı Teşekkür ediyorum. Kolay Gelsin İyi Çalışmalar.

  • Vodafone Temsilcisi12 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi11 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön