İlhan E. Teşekkür Mesajı

Vodafone Genel Müdürlükten Eda Hanım'a nezaketi anlayışı ve şikayetimiz ile ilgili takipte oluşundan dolayı Teşekkür ediyorum.

Kolay Gelsin İyi Çalışmalar.

Vodafone Fatura Ödeme Sorunu.

İlhan E. |

Vodafone Genel Merkez'den O** Bey tarafından arandım, fatura ödeme talebi ile ilgili. Ümraniye'de üç Vodafone şubesine defeatle gittiğimi ödeme yapmak istediğimi ama her seferinde sistem arızası ve değişik bahanelerle ödeme alamayacaklarını söylediklerini ilettim.

Aşırı derece kaba ve sert ifadelerle konuşan O*** Bey'e peki kredi kart numaramı vereyim siz alın ödemeyi dedim. Ben alamam müşteri hizmetleri değilim dedi. Peki beni müşteri hizmetlerine yönlendirin ödeyeyim dedim onuda yapamayacağını söyledi. Tüm imkanları kullanarak ödeme talebim reddedildikten sonra kusurlu imişim gibi telefonda hakarete varan şekilde sert ifadelere maruz kaldığımdan dolayı şikayetçiyim. Tüm yasal haklarım saklı.

Etiketler :

Personel Davranışı Fatura Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan E.
  12 Haziran
  14:10

  Vodafone Genel Müdürlükten Eda Hanım'a nezaketi anlayışı ve şikayetimiz ile ilgili takipte oluşundan dolayı Teşekkür ediyorum.

  Kolay Gelsin İyi Çalışmalar.

 • 12 Haziran
  13:59

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  11.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.""

  "

 • 11 Haziran
  20:00

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."