02 Mayıs 2013

Vodafone Fatura Ödeme!

Aynı fatura döneminde iki tarifenin ücreti nasıl tahsil edilir anlamış değilim. Üstelik sabit ödemeli iki tarifenin. Operatör tarafından aranıyorsunuz, 5 tl daha fazla ödeyin extra 500 dk, 250sms, 250 mb internetiniz olsun diye gelen ilk fatura 86 tl. . neden diye sorduğunuzda geçişiniz hemen yapılmış. Tabi benim yüreğime dökülmüştü hemen geçeyim diye. arayan arkadaşa, bakın başka bir ek ücret ödemeyeceğim değil mi dediğim de hayır beyfendi ilk faturanızdan sonra bu tarifeyi kullanacaksınız ve sadece ayda 45 tl ödeyeceksiniz.

Telefon kayıtlarına bakın diyorum ne zaman aranmıştınız diye bana soruyor. Sanki ben kaydı yapıyorum.

Nahit 41 Okunma

Cevaplar

  • Nahit 25 Ocak 2015

    Sıfır

  • Nahit 06 Mayıs 2013

    hala tüm detayların paylaşıldığı söyleniyor.. yeter artık , kayıtlarınızı dinlemediğiniz ve sırf iş olsun diye kayıt yaptığınız anlaşılıyor. en kısa zaman da vodafone kayıtlı tüm şahsi ve şirket hatlarını başka operatöre taşıyacağımdan emin olun. vodafone bu kadar aciz mi.

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift bundle yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön