Vodafone Fatura Ödeme!

Akif B. |

Ben aralık ayında Vodafone dan başka bir operatöre geçtim sebebi de aslında Vodafone daki artan faturalarımdı. Yoksa hizmet, kalite . güleryüz , yada müşteri hizmetleri değil bu güzel bir olay gelelim probleme aralık ayı faturamı yani operatör değiştirdiğim ayın faturasını ben internet bankacılığı ile ödeyemiyorum , beni arayan numara 0542444542 bunu 4440542 den ödeyebileceğimi söyledi ama malesef aradığım zaman böyle bir hizmetin olmadığını öğrendim.

Aradan 2 gün geçti beni tekrar aradılar. Müşteri hizmetlerinin böyle bir hizmeti yokmuş dediğimde bana burda birçok müşterim öyle ödeme yapmış denildi. Sorum şu acaba hangi numara beni takmıyor yada bilgisiz?

Etiketler :

Bilgilendirme Online Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akif B.
  08 Nisan
  22:39

  vodafone müşteri hizmetlerine attığım mail sonrasında bana ulaşılmıştır. geri dönüşe gerek yoktur.

 • 08 Nisan
  16:26

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 04.04.2013 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşamadığımızı belirtmek isteriz.

  İnternet bankacılığı işlemlerine yönelik sorunlar hakkında bankanız ile görüşmenizi öneririz.

  Müşteri hizmetleri aramanıza ait çağrının dinlenebilmesi için, müşteri hizmetlerini aramak üzere hangi numaradan çağrı başlattığınızı tarih ve saat bilgisi ile iletmenizi rica ederiz. Çağrı dinlenerek gerekli işleyişler sağlanacaktır.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 04 Nisan
  16:30

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri