26 Nisan 2014

Vodafone Fatura Meblağlarım Yüksek Geliyor!

Paket içeriğim Vodafone ve sabit hatlara sınırsız ve diğer yönlere 750 dakika 59 lira paket tutarı olmasına rağmen 513.30 lira fatura gelmiştir hattım internete kapalı sms'te kullanmamaktayım. Online serviste fatura özetime bakmak istedim orada da ödeme yapmadan içeriği göremeyeceğimi söylediler. Detaylı bilgiye bir türlü ulaşamadım.

Murat 137 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-04-30 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat03 Mayıs 2014

  faturamın acilen makul ve mantıklı (tarife fiyatına) düşürülmesini talep ediyorum. hattımı açmak ve kullanmak istiyorum. iki yıl taahhüt verdim diye abuk subuk fatura göndermeyi nereden akıl ettiniz bilmiyorum ama ben hattımı kullanmak istiyorum çünkü kapalı olan telefon hattıma yine tarife üzeri fatura yazmaya devam ediyorsunuz. siz düzeltin ben de kullanayım...

 • Murat03 Mayıs 2014

  sms kullanmıyorum.İNTERNETİM kapalı.vodafone ve sabit hatlara sınırsız ama 513TL fatura geçen dönem 339.60TL önceki dönem ve müşteri hizmetleri ise istediğim halde itiraz dilekçesi oluşturmadı. nasıl memnun olabilirsiniz?.....

 • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön