02 Mayıs 2013

Vodafone Fatura İtirazı Sonuçlanmıyor!

15.04.2013 tarihinde çıkan en son faturama 18.04.2013 tarihinde 240782*** kayıt numarası ile müşteri hizmetleri vasıtasıyla oluşturulan fatura itirazıma halen bir sonuç alamadım. Numaramı avea operatörüne taşıdım. Daha önce bir çok kez yaptığım ve en fazla bir kaç gün süren fatura itirazı nedense numaramı taşıdığım için sonuçlanmıyor.

13 gün sonra bir faturam daha çıkacak ve bu çıkacak olan faturam da yanlış basılacak. Bir fatura itirazını incelemek bu kadar mı zor? sikayetvar.com adresine yapılan fatura itirazlarını görünce sanırım tüm abonelerine her yanlış fatura gönderiyor. O televizyon reklamlarına para harcamak yerine fatura servisini yenileyin. insanları mağdur etmeyin artık

Murat 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontroller sağlanmış olup, hattınıza iade işleminin yapılmış olduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön