Vodafone Fatura İtirazı!

Sadettin Ö. |

Hattımı Vodafone'a taşıdığımız tarihte Elazığ'da ki bir Vodafone bayisinden bizim üzerimize telefon ve hat alındığını öğrendik. Bizimle birlikte yaklaşık 30 kişiye yakın bireylerde mağdur oldu. Bayii bizim borcumuzu ödedi. Ben kendi adıma cihaz almaya gittiğimde kara listede olduğumuzu öğrendik ve telefonu alamadık. O sırada bayii tarifemizi yükseltti ve kara listede olduğumuzdan telefonu alamadık. Ve biz kara listede olduğumuz için telefonu almaktan vazgeçtik ama tarifemizi düzeltmemişler ve bize 24.30 lira olan faturamız 101.40 liraya yükselmiş, telefonu almadığımız halde. Vodafone'a geçtiğimiz günden beri hep bir haksızlık çabası içindeler. Bu yanlışlığın tarafımız adına düzeltilmesini bekliyoruz.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Cihaz Kampanya Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sadettin Ö.
  06 Ocak
  21:46

  7ocak itibariyle kesilen parayı onlara sadaka olarak veriyorum ve hattımı başka bir operatöre taşıyorum

 • Sadettin Ö.
  27 Aralık
  23:25

  5 Ocak tarihinde otomatik ödeme talimatımız var o tarihe kadar para çekilirse haksız yere ben hattımı iptal edeceğim.

 • 25 Aralık
  17:38

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.