12 Ağustos 2013

Vodafone Fatura İtirazı!

04. 06. 2013 tarihinde telefonum Endonezya'dan gemi ile ayrıldığımdan dolayı çekmemiş ve Vodafone'a söylendiğine göre 06. 06. 2013 tarihinde bana kısa mesaj ile pasaport kampanyamı sonlandırdığını bildirmiş ancak telefonum çekmediğinden haberim olmamıştır.

25. 06. 2023 tarihinde telefonum tekrar çekmeye başlamış ve Mısır ve Yunanistan da sırası ile Türkiye ile konuşmalarım olmuştur. Tarafıma önce 1700 TL daha sonrada 700 civarı fatura gelmiştir. Mağdur olmama rağmen Vodafone yardımcı olmamış ve hata olmadığını söylenmektedir.

Ahmet 40 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet16 Ağustos 2013

    Faturalandirmada sorun yokmus nasil iş bu yolladiklarini söyledikleri msbjtarafima ulasmamis bundan nasil ben sorumlu tutuluyorum. Magduriyetimi ksbul ettikleri halde toplamda 2700 tl fatura odemek zorunda kaliyorum. Çözüme bir türlü ulasamayan teknik hata ne hikmetse faturayi yatirmamla çözüme kavuşuyor ve maalesef benim aleyhime

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,544224****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı bu nedenle müdahale edilemediği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön