Vodafone Fatura İtirazı!

Gamze Ç. |

Bir kaç kez şikayet ilettim yapılan dönüşlerde istedim çözümü bulamadım çağrı merkezinize ulaşmakta görüşülen agentlarla anlaşmakta imkansız. Ben böyle bir müşteri hizmeti görmedim bilmiyorum. Bugün itibari ile hattımı iptal ettiriyor olacağım. Keşke Vodafone kullanmasaydım. Ayrıca danışmanınızın hatası kaynaklı bana 170 tl ara fatura çıkarıyorsunuz bunu da ödemiyor olacağım faturaya itiraz ediyorum. Sizi tüketici haklarına da şikayet edeceğim. Müşteri temsilcileriniz ve firmanız ile artık çalışmak dahi istemiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Haziran
  16:12

  Değerli Abonemiz,

  Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,
  04.06.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 04 Haziran
  12:58

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.