23 Mayıs 2013

Vodafone Fatura İtirazı!

Yaklaşık 15 gün önce Vodafone dan Avea ya numara taşıdım fakat benim evde Avea çekmeyince hemen aynı gün tekrar Vodafone a geçmek için başvuruda bulundum.Ama geçen gün bana bir fatura geldi tam 120 tl. bu benim taahhüdümü bozduğum için kesilen cezaymış.

Ben taahhüdü 1 yıl için yapmıştım ve bunun süresi çoktan dolmuştu daha sonra taahhüt yaptırmadım ama telefonla arayarak +1 lira kampanyasına katılır mısınız dediler ve bende onayladım bu taahhüdü kabul ettim anlamına geliyormuş.

Ses kayıtlarını incelerlerse ne bana taahhütten nede daha sonrasında verilecek cezadan bahsetmediler. Birde her olur olmaz şeyi mesajla haber veren kurum neden başıma böyle bir durum geleceğini haber vermedi? Sorunuma çözüm!

Timur 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanmış olup, ücretlendirilmenizde sorun olmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön