07 Mayıs 2013

Vodafone Fatura İtirazı!

39 liralık 2 yıl taahhütlü faturalı hat kullanıcısıyım ama sadece ilk ay fatura 39 lira geldi. 2 faturadan itibaren her ay yükseldi. 80 lira geldi.140 lira geldi ve 2.yılım dolmak üzereyken 224 lira Fatura geldi. Hattımı taşımak üzereyken beni aradılar 63 liraya,Sınırsız görüşme,internet ve 12.000 SMS Paketi verebileceklerini söylediler.Bende kabul ettim.

3 ay fatura düzgün geldi.Bu ay yine 129 lira fatura geldi. Her ay otomatik güncelleme yapan SMS Paketim bu ay nedense güncelleme yapmamış !! 49 lira SMS Kullanım ücreti diye faturayı yine yüklediler. Çağrı merkezini aradım itiraz için beklemeye aldılar ve telefonu suratıma kapattılar.Acil çözüm istiyorum!

Emre 22 Okunma

Cevaplar

  • Emre28 Haziran 2013

    İş takibi zayıf. Sorumsuz personel çok fazla.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 07.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön