16 Nisan 2013

Vodafone Fatura İtirazı!

Vodafone hat kullanıcısıyım, taahhütlü bir paket kullanıyordum. Paketimin süresi ve taahhüdü dolduğu için paketim iptal olmuş ve bana bilgilendirme mesajı gönderilmedi. Bana ay sonunda 383. 00 tl fatura kesilmiştir. Bir önceki ay da 150. 00 tl.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bana bilgilendirme mesajı gönderilmediği onaylanmış, özür dilenmiş ve faturayı ödeme zorunluluğum olmadığı, bi önceki ayın parasının da iade edilmesi için dilekçe doldurmam gerektiği söylenmiştir.

Daha sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda faturayı ödemem gerektiği ve dilekçemi reddettiklerini söylediler. Tekrar dilekçe yazma hakkım olmadığı söylenmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Ekrem 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınıza tanımlı kampanya bitişi ile ilgili bilgilendirme sms'nin gönderildiği tespit edilmekle birlikte ücretlendirmenize müdahale edilemeyeceğinin bilgisini iletmek isteriz Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Ekrem 16 Nisan 2013

    aynı şikayeti btk'ya da ilettim en kısa zamanda dönüş beklıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön