11 Şubat 2014

Vodafone Fatura Hesaplaması Bitmek Bilmiyor!

Yaklaşık 2 yıldır Vodafone kullanıcısıyım.Ancak 2 faturadır ciddi manada sorun yaşıyorum.Öncelikle geçen gelen 100,60 liralık faturamda 61,39 tl fazla yansıtılan bir internet ücretlendirmesi mevcuttu ve Vodafone yetkilileri bunu çözümlenmişti.Bugün gelen mesaj dahilinde son faturamda 13,24 tl eksik ücretlendirme söz konusu olduğu söylenmekte.

Gelen son güncel faturamın 69 lira olduğu söyleniyor. Nedenini sorduğumda 15 tl internet kullanımı olduğu söyleniyor. Kayıtlarınızı incelediğinizde zaten internet paketimin olduğunu göreceksiniz.13,24 kuruşluk eksik hesaplanan bedel neye göre hesaplandı? Ben hangi kotayı aştım,neye göre hesaplandı?

Ecem 34 Okunma

Cevaplar

 • Ecem19 Şubat 2014

  Bana sözlü olarak dönüş kesinlikle yapılmadı...Ses kaydımın incelenmesini talep ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-01-20 12:09:47 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ecem12 Şubat 2014

  Ordan ulaşmama rağmen şikayetime yanıt alamıyorum...İçeriğini öğrenemiyorum

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön