11 Nisan 2014

Vodafone Fatura Hatası Yapıldı!

Ocak ayında faturamı ödemiş olmama rağmen hattım dondurulmuştu. Hat dondurulup açılınca kendi tarifem sıfırlanmış, standart tarifeden konuşmuşum 378 liralık bir fatura oluşmuş, cep avantaj her yöne extra tarifesindeyim, ona göre faturamın tekrar incelenip tarafıma bildirileceği söylendi Vodafone müşteri temsilcisi tarafından. Düzeltme yapılmadı, hattım kısıtlandı. Bu miktarı ödemem gerektiği söyleniyor. Bir başka müşteri temsilcisi ödemeyin bekleyin yeniden düzenlensin faturanız dedi, bu süreçte de hattım kısıtlı olduğu için büyük bir mağduriyet yaşıyorum.

Esra 77 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön