Vodafone Fatura Hatası!

Emrah Ç. |

Red mini tarifesi üzerinden hattımı kullanmaktayım. ayrıca 11 tl ye her yöne sms paketi alıyorum her ay standart faturam 83 tl civarıydı. fakat bu ayki faturam 474. 60 tl geldi. gün içerisinde müşteri hizmetleri ile görüştüm. faturamı hattımı incelemeye aldıklarını söyledi ve gelen yanıtta hiç bir şekilde hata olmadığı söylendi. fakat paket kullanımındaki limit bitimi mesajı gelmedi benim telefonuma hiç bi şekilde hiç bir kullandığım paketin limitinin bittiği mesajı gelmiyor zaten telefonuma %80 lik kullanımı tamamladığım mesajı geliyor fakat %100 paket kullanımınız dolmuştur mesajı gelmedi. bu konu ile ilgili Vodafone dan yardım istiyorum. bu miktarda bir faturayı ödemem mümkün değildir.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Ç.
  01 Mayıs
  00:30

  sizin bana herahangi bir uyarı bildirim mesajı göndermemiş olmanız bu faturanın bu şekilde gelmesine neden olmuştur. her yerde reklamını yapıyosunuz ne kullandığınızı biliceksiniz biz size haber vericez diye fakat nedense internetten yorumlara bakıyorumda benim gibi bir çok insana bu bildirim mesajları gelmiyo ve bu yüzden bir çok kişi bu durumdan mağdurdur. vodofone un müşterilerine verdiği hizmet bukadarla mı sınırlıdır. eğer bu kadar ile sınırlıysa gerçekten yazık bu derecede büyük bir kurumsal telekominasyon firması için. benim sorunuma bi çözüm bulmanızı istiyorum ben bu denli bi mebladaki faturayı ödüyemem.. bununla ilgili ilgili birimler tekrardan inceleme yapsın bilmeden kullandığım için hata benim sizinde hatırlatma sözü verip hatırlatmadığınız için hata sizinn.. vodofone bu konuda bana yardımcı olsunnnn...

 • 30 Nisan
  13:21

  Değerli Abonemiz,

  Sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,507552****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetl

 • 30 Nisan
  09:45

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri