Vodafone Fatura Göndermiyorlar!

Recep Tunca C. |

Vodafone faturamı kesinlikle göndermiyor. Kesinlikle! Bu kadar tüketiciyi önemsemeyen bir firmayla ilk kez karşılaşıyorum. Olaylar şöyle gelişti. Hattımı başka operatöre taşıdım. Bu taşımadan sonra kalan son faturalarım Vodafone tarafından adresime gönderilmedi. Online İşlem Merkezlerine ise hattım iptal olduğu için girişe izin vermediler.

Daha sonra kendi internet sitelerinden bize ulaşın bölümünden ulaşmama rağmen yine faturalarımı göndermediler. Çağrı merkezlerini aradım. Adres verdim. Yine göndermediler. Çağrı merkezlerini aradım e-posta adresimi verdim, yine aramadılar. Tüm bunların üstüne taahhütlü posta yoluyla ihtarname çektim. Yine göndermediler. Halen faturamı göremedim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep Tunca C.
  13 Ocak
  20:47

  Sorunumu hala çözmediler.

 • Recep Tunca C.
  16 Aralık
  23:13

  Sorunumu çözmediler.

 • Recep Tunca C.
  15 Aralık
  16:44

  Buradaki mesajınız üzerine çağrı merkezinizi aradım ancak başka bir operatöre geçtiğim için fatura gönderimi yapamayacaklarını belirttiler. Müşteriye saygı beklemekteyim.

 • 15 Aralık
  16:00

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 15.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Aralık
  10:45

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.