11 Eylül 2014

Vodafone Fatura Göndermeye Devam Ediyorlar!

6 ay önce bir yere taşındık. Bizden önce oturanlar banka vb. yerlere yeni adreslerini bildirmemişler. Vodafone'dan sürekli, bize ait olmayan ekstreler geliyor. Durumu Vodafone yazdım. Müşterilerinin adını ve artık ilgili adreste oturmadıklarını, dolayısıyla bu adrese fatura göndermemelerini ilettim. Geri dönüş bekliyoruz. Yeni faturalar yolda.

Semih 172 Okunma

Cevaplar

 • Semih23 Eylül 2014

  Becereksiz ve basiretsiz bir firma. Açık adres ve tam isimden bir müşteriyi bile bulamıyorlar. Windows arama çubuğu bile bu işi yapabilirken, kendi sistemleri numara olmadan bulamıyormuş. Yıl 2014. Hiçbiri iş yapmıyor, sadece bahane üretiyorlar. Kendi yapacağı işi de karşıdakine yaptırmaya çalışıyor ki ben müşterileri bile değilim.

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2014

  Sayın Koşar, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 11.09.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan kişisel mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Semih11 Eylül 2014

  Cumartesi Vodafone'a konuyla ilgili bildirimde bulundum. 4. iş günü, daha dönüş olmadı. Hangi konu takibi, hangi titizlik, hangi sonuç? Siz titiz olsanız, 6 aydır size yeni adresini bildirmeyen müşterinize ulaşırdınız, müşterinizi takip ederdiniz. Müşterilerinizin gerçekten beyan ettikleri adreslerde bulunup bulunmadığından haberiniz yok ve yıl 2014.

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön