22 Ağustos 2013

Vodafone Fatura Fazla Geldi!

15. 08. 2013 nolu faturamda kullanmadığım gprs ücretini Vodafone şirketi 97 TL olarak yansıtmış durumda. Konuyla ilgili çağrı merkezlerini arayıp şikayet oluşturduktan 1 saat sonra faturanız doğru diye bir sms aldım.

Normal tarifemde yaklaşık 500 mb olduğunu ve imkansız olacağını üstelik akşamları evimdeki wifiyi kullandığıma belirtmeme rağmen kendileri bu faturayı ödeyeceğimi ödemek zorunda olduğumu belirttiler. Ben arkadaşa kaç gb indirdim onu söyleyin dediğimde bunu ben göremiyorum siz hesap edin işte gibisine laflar etti.

Hakkım olmayan bir faturayı ödemek istemiyorum. İmkansız bir olay ve boşuna 166 lira gibi uçuk bir rakam ödemek zorunda kalacağım.

Yiğitcan 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde 0 542236**** nolu hattınız ile ilgili kullanıma istinaden ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiş olup,süre bilgi sms gönderimi sağlandığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön