11 Mayıs 2013

Vodafone Fatura Fazla Geldi!

29-04-2012 tarihi itibariyle vodafone cep mini süper paket tarifesini kullanmaktayım.1 TL karşılığında ise extra dakika alarak aylık 1000 dakika her yöne konuşma hakkına sahiptim bu paketin toplam ücreti ise 30 TL'dir. Fakat son dönem gelen faturam 228.40 TL olmuştur.

Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradığımda 1 yıllık olan kampanya süremin 31-03-2013 tarihi itibariyle dolduğunu o yüzden bu şekilde fatura geldiği bildirildi. Nasıl oluyor da 29-04-2012 tarihinde başlayıp 1 yıl süren kampanya 31-03-2013 tarihinde tarafıma bilgi verilmeden sonlandırılıyor. Acilen söz konusu faturanın iptal edilip mağduriyetimin sonlandırılmasını talep ediyorum.

Sevil 38 Okunma

Cevaplar

  • Sevil 13 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Vermiş olduğunuz tarihte kesinlikle bu şekilde bir sms almadım,almış olsam zaten bu sms e kayıtsız kalmam imkansız... Vodafone hattı bir çok yerde çekmiyor,şebeke gidip geliyor bu anlardan birinde de gönderilmiş ve ulaşmamış olabilir.Bana bu sms in ulaştığını nasıl kanıtlayabiliyorsunuz. Çünkü ben böyle bir sms almadığıma eminim,atmış olabilirsiniz belki buna bişey diyemem ama bu sms bana ulaşmadıysa buda operatörünüzden kaynaklı bir problemdir ve ben bu problem yüzünden çok fahiş tutarda bir faturayı ödemek durumunda bırakılıyorum,bu marus kaldığım durumdan kaynaklı mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 31.03.2013 tarihinde kampanyanızın bittiği sms yolu ile bildirilmiş olup,ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön