15 Nisan 2013

Vodafone Fatura Fazla Geldi!

Vodafone a geçtiğimden beri hep fatura da sıkıntı var normalde ödemem gereken para aylık 49 lira hiçbir zaman faturamı aşmadım ama her ay 60 70 geliyordu bu ay ne hikmetse 178 geldi aradım faturayı ödemeyin tam fatura belli olana kadar dediler ödemedim. Günün birinde telefonumu kestiler o gün iş hayatımda telefonsuzluktan bayağı sıkıntı yaşadım. Borç para alarak telefonumu açtım bu nasıl bir iştir anlamadım daha çok şikayet edilecek şey var ama kesinlikle Vodafone den memnun değilim ve çalışmayı bile düşünmüyorum bu sorunlardan sonra çevremdekilerin Vodafone den yavaş yavaş taşınmasına hak verdim.

Ceyhun 1.107 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli düzenlemelerin yapıldığı ve iade işleminin başlatıldığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön