19 Haziran 2013

Vodafone Fatura Faizi!

13.05.13 tarihinde Bornova Forum Vodafone cep merkezinde başvurum üzerine hattım iptal
edilmiştir.Kurumunuz son faturanın adresime gönderileceğini söylemiştir.Ancak buna dair bir posta ya da telefon almadım.Faturalarımı düzenli öderim.İstanbul'dan 04.06.13 tarihinde yollanmış olan bir yasal takip ihbar mektubu 13.06.13 tarihinde geldi.

Daha önceden hiçbir uyarı yapılmadı ve 15 gün içerisinde yasal işlemden söz ediliyor.14.06.13 tarihinde fatura merkezine gittiğimde bununla ilgili artı 20 TL haziran ayına borç çıkardılar.

Müşteri hizmetlerine mail atmaya çalıştım.İstenen telefon numarası kısmı sürekli hata
verdi.Faturanın tamamını yatırdım.Ancak yine de bunun yanlış olduğunu düşünüyorum.

Gülce G. 48 Okunma

Cevaplar

  • Gülce G.19 Haziran 2013

    İlgilinizden dolayı teşekkür ederim ancak gelen ihbarda sadece mayıs dönemine ait fatura miktarı bulunmaktaydı. Fatura merkezine gidince bir de haziran ayı çıktı. Haziran ayının faturasına anlam veremiyorum çünkü ben hattımı mayıs ayında kullanıma kapattım. Bu durumda tüm ilişiğin kesilmesinin mayıs ayında bitirilmesi gerekmezmiydi?

  • Vodafone Müşteri Temsilcisi19 Haziran 2013

    Sayın G**** G***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili mayıs ve haziran dönemine ait iki adet ödenmemiş faturanızın bulunduğunu,faturaların takibinin abonelerimizin sorumluluğu dahilinde olduğunu bildirmek isteriz. GSM Abonelik Sözleşmesi’ nde de belirtildiği üzere; aboneler, fatura ödemelerini gönderilen faturanın adresine ulaşmasını beklemeksizin yapmakla mükelleftir. Faturası eline ulaşmayan abone, fatura bilgilerini anlaşmalı bankalardan,Vodafone fatura bilgi hattından , Vodafone internet sayfasından ve Vodafone' un belirleyeceği ve usulünce duyuracağı diğer mecralardan öğrenebilir. Bu hükme rağmen (bu kurala rağmen) fatura borcu olan abonelerimize SMS, mektup , canlı arama ile borç hatırlatması müşteri lehine olacak şekilde iyiniyet kapsamında yapılmaktadır. Bu bağlamda fatura tutarlarınızda sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Müşteri Temsilcisi19 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön