30 Nisan 2013

Vodafone Fatura Detaylı İncelenmesi!

Aldığım mesaj paketinin iptalini hattım kısıtlı olduğu için yapmadılar ortalama 3 hattımdan bu firmaya ayda 500 tl ödeme yapıyorum bunun üzerine faturamın incelenmesini istedim o da hat kısıtlı diye yapılmadı. Bende şu anda 2 adet faturasını ödedim ve hattımın incelenmesini istiyorum 2 döneme ait faturamın da incelenmesini geri dönüş yapılmasını istiyorum.

Bunun yanında hattımı da iptal ettirmek istiyorum sebebine gelince 10 tl için mesaj paketini iptal etmediniz faturalarımı ödedikten sonra bu tutarı iade edelim dediler gerekte yok. Müşteriyi kaybettikten sonra bunlara ben faturalarımın incelenmesi istiyorum bu ay sürelerimi ve iptal etmediğiniz mesajları kullanıp hattımı kapatılmasını istiyorum.

Ferhat 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, şikayetinize konu olan Vodafone GSM numaranızı tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. 542 Müşteri Hizmetlerini arama ücreti : Arama başına 40 KR olarak ücretlendirileceksiniz. (Faturalı ve Faturasız aynıdır.) 4440542 numarasını ararken dakika başına 40 KR olarak ücretlendirilecektir. (Faturalı ve Faturasız aynıdır.) Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön