Vodafone Fatura Borcu!

Mehmet Ö. |

Kapattırdığımı düşündüğüm vodem numarasının kapatılmadığını ve fatura borcu biriktiğini yeni öğrendim. Bu sorun için Vodafone müşteri hizmetleri tarafından İ. D. avukatlık bürosunun numarası verildi. Ancak numarayı günlerce ve defalarca aramama rağmen ulaşamadım. Bu nedenle müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda başka avukata yönlendirileceğim ve bunun sms ile geleceği söylendi. Bu mesaj hiç gelmedi.

Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda yeni bir avukata yönlendirilmediğimi öğrendim. Bana ne çözüm sunduklarını sorduğumda tekrar eski avukatlık bürosunu aramam söylendi. Nasıl çözeceğimi bilemiyorum. Vodafone müşteri hizmetleri konuyu çözemiyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  22:44

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  17.04.2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Test amaçlı avukatlık bürosuna ait irtibatlar arandığında ulaşılabilmiştir. Verilen irtibat numaralarında sorun bulunmadığını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 17 Nisan
  11:05

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri