Vodafone Fatura Bedeli 2 Kat Fazla Kesildi!

Tayfun Ş. |

Ayın 1'i fatura tarihim olduğundan Şubat ayı sonuna doğru hattımı kontörlü (ön ödemeli) olarak değiştirmek için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri kaydın alındığını ve beni arayacaklarını söyledi. Birkaç gün sonra geçiş işlemlerinin tamamlanamadığına dair sms ile bilgilendirildim.

Vodafone müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda yanlış anlaşılma oldu, bu ay zaten faturanız kesildi, geçiş işlemlerini mart sonuna doğru arayıp yaptırın dendi.

Mart sonunda tekrar aradım ve 31 Mart'ta geçiş işlemim yapıldı. Şubat faturam Mart ayında ödendi, Mart faturam sabit ücretimin iki katı fazla geldi. E-faturam gönderilmedi, detayları da göremiyorum. Fatura tutarımın düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun Ş.
  18 Nisan
  22:46

  Belirtilen saatlerde telefonumda hiçbir arama kaydı görmedim. Sundukları çözüm nedir bilmiyorum ancak Vodafone faturamı posta ile göndermiş. Fazladan gelen faturanın kontörlü hatta geçtiğim için kesilen \"Yeni Tesis Ücreti\" olduğunu gördüm. Teşekkürler.

 • 15 Nisan
  16:48

  Değerli Abonemiz,


  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-04-14 15:56:31 ;2014-04-14 10:45:19 ve 2014-04-11 10:54:20 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Nisan
  17:19

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."