26 Haziran 2014

Vodafone Fatura Aşımı Yoksa Sorun Ne?

Vodafone 25 tl'lik 500 dk 5000 sms ve 2 gb faturayı aşmayan tarifesine 12 ay taahhütlü olarak 15.05.2014. tarihte geçtim ilk faturam 37 tl geldi. Müşteri hizmetlerini aradım bana tarifemin 40 tl olduğu ses kayıtlarının dinleneceği vs vs gibi hikaye anlatıldı. Fatura aşımı yok 12 ay 25 taahhüt var. E sorun ne?

Aytekin 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27/06/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Aytekin 27 Haziran 2014

    2014 yılında aradan kaç gün geçti acaba ne zaman bilgi vereceksiniz çok merak ediyorum.... bu arada ben zaten hattımı başka gsm taşıdım....

  • Vodafone Temsilcisi26 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön