24 Mayıs 2013

Vodafone Fatura!

Vodafone dan şikayetçiyim. her ayın 21 inde faturam kesilmektedir. Bu ayın 17 sinde 1000 dakikalık konuşma paketimin bittiğine dair mesaj geldi lakin mesajda bana 18:14 de konuşmalarımın bittiği belirtilmiş ama mesaj 19:39 da geldi yani arada 1 buçuk saatlik zaman var ve o zaman diliminde dakikalarımın bittiğini bilmediğim için yaklaşık 30 dk'lık görüşmem oldu ve bu faturaya yansıdı.

Aynı şekilde 18 inde 5 tl'ye 75 dk yedek bakiye aldım ama kontrolünü yaptığımda toplam 46 dk konuşma yapmışım ama bana 16:19 itibariyle bakiyenizin %100 ünü (75 dakikasını da) kullandınız diye mesaj geldi ve bu mesajda 18:14 te geldi yine arada 2 saate yakın süre var ve bu sürede 40 dk konuşma yaptım.

Ozan 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde tarifeniz kapsamında verilen dakikaları aşmanız nedeni ile ve tarafınıza gönderilen bilgilendirme smsleri'nin 24 saat içersinde gönderilmiş olması nedeni ile ücretlendirmenizde sorun olmadığının bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Ozan 28 Mayıs 2013

    Ne yazık ki vodafonedan hemen cevap verilmesine rağmen sorunumla alakalı hiç bir çözüm alamadım işte bu yüzden hattımı farklı bir operatöre geçirecem (reklam amacı gütmemesi için operatör ismi vermiyorum). Tüm desteklerinden ötürü şikayet var ailesine teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim

  • Vodafone Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön