08 Şubat 2014

Vodafone Farklı Tarife Ücreti Alıyor!

Vodafone müşteri hizmetleri beni arayarak yeni bir teklif (500 dk her yöne 500 sms 2gb internet 12 ay taahhüt kaydıyla 39 tl) yaptı ve kabul ettim. Ertesi gün gelen onay mesajında (ilk ay 16 tl'ye 161 dk 161 sms 323 mb internet diğer 12 ay ise 500 dk her yöne 500 sms ve 1 gb internet) onaylanmış fakat benim kabul ettiğim tarife bu değildi. İnternetten mail attım fakat bana geri dönen olmadı. Yakında numaramı taşıyacağım.

İrfan 22 Okunma

Cevaplar

  • İrfan11 Şubat 2014

    Şikayet etmeden önce vodafone a mail atmama rağmen bana geri dönüş yapılmadı. Şikayet ettikten sonra geri dönüş sağlandı.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön