03 Eylül 2013

Vodafone Farklı Tarife Tanımlamış!

Yıllardır Vodafone müşterisiyim. Cep kamu tarifesini kullanıyorum. (1000 dk her yöne ve her yöne 250 sms). Haziran ayında müşteri hizmetleri tarafından arandım (görüşme kayıtları mevcuttur) tarifemin yakında biteceğini, dilersem aynı ücret üzerinden (34+1 TL) hemen 1 yıl daha uzatılacağını belirttiler. Ben de tamam dedim devam ettirebilirsiniz diye okeyledim ve 1 yıl daha bu tarifeden devam ediyorsunuz deyip telefonu kapattı.

Ağustos ayı faturamı başka tarife üzerinden değerlendirip bana 99 TL'lik fatura yansıtmışlar. Gönderdiğim sms'ler tanesi 0.41 TL'den ücretlendirilmiştir. Sorunumun acil çözülmesini aksi durumda ben dahil 10 adet numaranın Turkcell'e geçişini sağlayacağım. Mağduriyetimi giderin.

Tarık 186 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde 505536****numaralı hattınıza yönelik gerekli işlemlerin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön