04 Mart 2014

Vodafone Farklı Fatura Çıkardı!

Vodafone bayideki satıcı kişi bana 35 TL'den başka hiç bir ek ücret ödemeden kullanacağım hat verdi ama sonrasında bu 41 TL çıktı. Bayiye sorduğumda bana yardımcı olmadı. İptalinde de bana farklı fatura TL çıkartıyor, müşteri hizmetleri de ilgilenmiyor neden? Şikayetçiyim tarafıma bilgi vermenizi ve sorunumu çözmenizi rica ediyorum.

Fazıl 33 Okunma

Cevaplar

  • Fazıl 05 Mart 2014

    BU BAYİ ANTALYANIN SERİK TE CİHAN İLETİŞİM WODAFONE BAYİSİDİR ORDAKİ ÇALIŞAN BAYAN BENİ YANLIŞ YÖNLENDİRDİ VE BEN KULLANMAK İSTEMİYORUM BU ŞARTLARDA BANA YANSIYAN BU ÜCRETİ VE KAPATTIĞIMDA KARŞILAŞACAĞIM ÜCRETİ ÖDEMEK İSTEMİYORUM BENDEN HAKSIZ YERE ALINMAK İSTİYOR

  • Vodafone Temsilcisi04 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön