Vodafone Farklı Fatura Çıkardı!

Fazıl S. |

Vodafone bayideki satıcı kişi bana 35 TL'den başka hiç bir ek ücret ödemeden kullanacağım hat verdi ama sonrasında bu 41 TL çıktı. Bayiye sorduğumda bana yardımcı olmadı. İptalinde de bana farklı fatura TL çıkartıyor, müşteri hizmetleri de ilgilenmiyor neden? Şikayetçiyim tarafıma bilgi vermenizi ve sorunumu çözmenizi rica ediyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Sorun Çözme/Yönlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fazıl S.
  05 Mart
  01:55

  BU BAYİ ANTALYANIN SERİK TE CİHAN İLETİŞİM WODAFONE BAYİSİDİR ORDAKİ ÇALIŞAN BAYAN BENİ YANLIŞ YÖNLENDİRDİ VE BEN KULLANMAK İSTEMİYORUM BU ŞARTLARDA BANA YANSIYAN BU ÜCRETİ VE KAPATTIĞIMDA KARŞILAŞACAĞIM ÜCRETİ ÖDEMEK İSTEMİYORUM BENDEN HAKSIZ YERE ALINMAK İSTİYOR

 • 04 Mart
  20:57

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."