06 Haziran 2014

Vodafone Farklı Bilgiler Veriliyor.

Hattım Vodafone kamu tarifesinde, ek paket almıştım 12 ay kontrat ile kontrat bugün doluyor ya da doldu. Tarifemi değiştirmek için cep merkezlerine şubelere ve çağrı merkezi ile görüştüm hepsinden farklı cevap aldım. Hattımı devreden ekstra 1500 dk, 1000 sms ve 1 GB interneti olan tarifeye geçmek istiyorum. Kimi 06/06/2014'de geçmelisiniz kimi 07/06/2014 tarihinde geçmelisiniz yoksa 2 fatura ödemek zorunda kalırsınız diyor.

Ben şimdi ne yapacağım benim taahhütüm bitti mi yarın itibari ile 1500 dk, 1000 sms ve 1 GB interneti olan 45 tl'lik 12 ay kontratlı tarifeye beni kim geçirecek. Ben böyle bir kurum görmedim. Kimse hiçbir şey bilmiyor, yönlendirmiyor ve yardım etmiyor.

Berna 181 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön