11 Eylül 2013

Vodafone Faksı Yollayamadı!

1 aydan fazladır vodem sözleşmemi bekliyorum hala gelmedi. Belki 100 defa müşteri hizmetlerini aradım verdiğiniz noya yollandı deniliyor, faxın başında bizzat ben duruyorum ve fax falan yok. Başka fax no verdim bir 15 gün sonra yine aradım o no'yada yollandı olarak görünüyor diyor oraya da gelmedi. Ne hikmetse her yerden fax geliyor ama Vodafone'dan bir türlü gelemiyor.

Şimdi mail adresimi verdim bir 15 günde bunu beklerim bakalım o zaman ne cevap vereceksiniz. Ayrıca defalarca faturam eve gelsin diye aramama rağmen hala gelmiyor. PTT ile yolluyoruz PTT'ye sorun deniliyor. PTT'ye gidiyorum bana ait bir fatura yok. Arıyorum PTT'de görünmüyor diyorum yine adresimi istiyorsunuz.

Meryem 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde faturalarınızın posta yolu ile gönderiminin sağlandığı bilgisini aktarmak ister,talebiniz üzerine 12.09.2013 tarihinde mail adresinize gönderim sağlandığının tespit edildiğini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön