27 Ekim 2014

Vodafone Fahiş Taahhüt Bozma Cezası!

T**hattımı; bir hata ile Vodafone'a taşımaya karar verdim. Tabi ki, internet 3g gösteren yerlerde bile (İstanbul merkez ilçelerden biri) Edge hızından daha düşük olduğu için 3 ay sonunda T***döndüm. Vodafone ile taahhüt yapmıştık ve ayda 10 lira fatura indirimi oluyordu. 2 yıllık süre dolmadan çıkarsam da ay başına 10 TL ceza ödeyecektim. 3 ayda çıkmama rağmen; 30 TL değil de 87 lira ilave fatura kesildi. (Son ayın faturası hariç.) Vodafone'u aramakla uğraşmadım, ne de olsa haklı çıkacaklar yine:).

Enes 156 Okunma

Cevaplar

 • Enes 19 Aralık 2014

  çözüm gerçekleşmedi..

 • Enes 28 Ekim 2014

  firma bir kere aradı acamadim. tabi bu benim memnun olmamı sağlamadı. Gerçekten ilgilenen firma bir daha arar. Hani faturayı hatirlatmak için aynı gün defalarca arayabiliyorsunuz mesela..

 • Vodafone Temsilcisi28 Ekim 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.10.2014 13:07 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi27 Ekim 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön