11 Mayıs 2013

Vodafone Fahiş Fatura Tutarı!

Fatura kesim tarihinden sonraki 4. günde başka operatörü tercih ederek hattımı taşıdığım için 80,00 TL fatura kesilmiş. Sözde cayma bedeli olarak belirtilen bu tutar sözleşmede yer almamaktadır. Neye göre 80,00 TL ücret çıkartıldı? Standartta 30,00 TL - 35,00 TL kesilmesi gereken fatura neye istinaden 80,00 TL çıkartıldı. Ayrıca bu faturadan önceki ödediğim 3,80 TL tutarındaki fatura ücret neyin faturasıydı?

Seha 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sayın S*** Ö***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirmede sorun olmadığı tarifenize uygun ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön