29 Haziran 2013

Vodafone Fahiş Fatura!

Asgari ücretle sabahtan akşama kadar çalışıyorum. Vodafone'u 2 yıldır kullanıyorum. Faturalıya geçme gafletinde bulundum sınırlı 39 TL'lik pakete geçtim. İş yerinde lazım olmasa onu da almazdım gerçi. Telefonu açıp kapatır biraz da mesaj atarım. Bana 39. 90 yerine Vodafone 890, 30'luk fatura göndermiş.

Bir ayda Vodafone'a çalışmışız çok mu? İtiraz ettim önce ödemem gerekiyormuş nasıl ödeyeceğimi de bir zahmet anlatırlarsa memnun olacağım.

Birgül 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,29.06.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön