05 Eylül 2013

Vodafone Facebook'a Her Girdiğimde Faturama Ücret Ekleniyor!

Yakın zamanda Vodafone'un faturalı genç avantaj tarifesine geçiş yaptım.Tarife kapsamında 500 dk,her yöne 5000 sms her yöne ve ücretsiz facebook twitter paketi aylık 25 TL kapsamında kullanıma sunulmaktadır. Ancak telefonumdan facebook ve Twitter'a her giriş yaptığımda güncel faturama ücret eklenmektedir.

Ayrıca sorgulama yaptığımda internet paketiniz bulunmamaktadır olarak cevap gelmektedir.Müşteri hizmetlerini aradım ancak tatmin edici bir cevap ya da çözüm önerisi alamadım.Bugüne kadar en güvendiğim GSM operatörü olan Vodafone'a karşı güvenim sarsıldı.Umarım en kısa zamanda gereği yapılır.

Ali 46 Okunma

Cevaplar

  • Ali05 Eylül 2013

    Vodafone live erişim noktasından kastınız tam olarak nedir?Müşteri hizmetleri de aynı şeyi söylüyor.Biraz açıklarsanız sevinirim

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,kullanımlarınız faturalaştırılmadan incelemenin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Faturanız sistemlerimize yansıdıktan sonra inceleme yapılabileceği bilgisini iletmek isteriz. Facebook'ta yada Twitter'da yer alan, Facebook ve Twitter dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar (resim,oyun,video vb..) kullanıcının standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Ücretsiz kullanım hakkınızı kullanırken cihazınıza ait Vodafone Live ayarlarının yapılmış olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Bağlantı sırasında vflive erişim noktasının seçilmiş olması gerekmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön