18 Eylül 2013

Vodafone Facebook'a Girdiğimde Bazen Ücret Alıyor Bazen Almıyor!

''30 TL yüklemede, ücretsiz Facebook, Twitter erişimi ve Ebuddy üzerinden kullanılan instant messaging servisleri Windows Live Messenger ücretsiz olarak sunulmaktadır. '' Denilmekte tarife bilgisinde. 30 TL yükledim. Ama nedense Facebook'a girdiğimde bazen ücret alınıyor bazen alınmıyor.

Geçenlerde 'ne de olsa ücretsiz' diyerek facebook'a girdim ama çıkış yaptığımda kullanım bilgisi ve ücretlendirme ile karşılaştım. Ufak ufak alınan ücretlerden toplam 5 TL'ye yakın cep liram gitti. Gitmemesi gerektiği halde.

NOT:Face'de ana sayfada geziniyordum ve sadece mesajlarıma bakıyordum.

Sefa 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, inceleme sonucu detaylarını ekte bilgilerinize sunarız; Yapılan kontroller sonucunda farklı URL(kaynak bulucu)’ ler kullanımlar olduğu , bu kullanımlarının standart mobil internet tarifesinden ücretlendirildiği anlaşılmıştır. Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön