09 Eylül 2014

Vodafone Facebook Ve Twitter Paketim Olduğu Halde TL'm Gidiyor!

2 gün önce Vodafone ve Twitter paketi yaptım ve giremiyordum. Müşteri hizmetleri aradım bana link attılar mesaj olarak Twitter'a giriş http://mobile.twitter.com ve facebook'a giriş http://m.facebook.com adres olarak mesaj attılar ve hala giremedim.

Vodafone'a gittim Vodafone live ile bağlandırdılar yinede giremedim. Müşteri hizmetlerini aradım ve bana dediler kontör yükletmen gerekiyor 15 tl yükledim bana yolladıkları adresten girdim ve girebildim ama kontörümden gidiyordu ve bir günde 15 tl'mi yedi şimdide giremiyorum. Artık neden kontörümden aldı 15 tl'mi iade istiyorum.

Rojda 1.407 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 11.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön