06 Nisan 2013

Vodafone Facebook+Twitter Paketimi İptal Edemiyorum!

İPTAL YENİFT yazıp 3636'ya yolladım iptal edilmedi. Hatta İPTAL FT yazıp 3636'ya yine gönderdim paketim iptal edilmiyor.

Dogukan 138 Okunma

Cevaplar

 • Dogukan 10 Nisan 2013

  Eski paketim 1 aylık 100 mb'tı. 9 TL'ye almıştım. Daha sonra Facebook+Twitter paketi yaptım. Şimdide Facebook+Twitter paketini iptal ettim. Bu eski paketim 100 MB 9TL'ye dönmek istiyorum. Eski paketimi geri alabilmek için ne yazarak kaç kaça mesaj göndermem gerekiyor?

 • Dogukan 09 Nisan 2013

  İptal ettiğiniz için teşekkürler..

 • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 08.04.2013 itibari ile Facebook+Twitter Paket iptalini sağlandığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Dogukan 08 Nisan 2013

  İPTAL YENİFT yazıp 3636'ya yolladım iptal edilmedi. Hatta İPTAL FT yazıp 3636'ya yine gönderdim paketim iptal edilmiyor. İptal ederseniz çok iyi olur eski internet paketime dönücem..

 • Vodafone Temsilcisi06 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön