04 Eylül 2013

Vodafone Facebook-Twitter Paketim Olduğu Halde TL Kesiyor!

02. 09. 2013 tarihinde Vodafone'dan Facebook-Twitter+20 mb internet 5 TL paketinden satın aldım ama 20 mb internet hakkı bitti ve Vodafone ben her Facebook'a girdiğimde benden TL kesmeye başladı. Yaklaşık 4-5 TL gitti. Normalde interneti sorgulatınca 350 mb internet kullanım hakkım olduğu söyleniyor ama benden sürekli TL kesiliyor. Hesaplar ve senkronizasyon, arka plan ayarlarını da kapattım ama yine aynı sorun ile karşılaştım. Telefon markam Samsung Galaxy Ace S5830 .

Ergün 65 Okunma

Cevaplar

  • Ergün 13 Ekim 2013

    Ben m.facebook.com dan girmeme rağmen tl gidiyordu ve ben bu çözüm sürecinden hiç bir yarar sağlayamadım yinede ilgilenip mesaj attığınız için teşekkürler .

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, inceleme sonucu detaylarını ekte bilgilerinize sunarız; Yapılan kontroller sonucunda farklı URL(kaynak bulucu)’ ler kullanımlar olduğu , bu kullanımlarının standart mobil internet tarifesinden ücretlendirildiği anlaşılmıştır. Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön