Vodafone Extra Ücret Alıyor!

Barış A. |

iPhone 24 ay taahhütlü kullanıcısıydım , taahhüt süremin bitmesine 3-4 hafta kala taahhüt sürem bittikten sonra devam etmem için bir kampanyadan bahsettiler ve hattıma özel indirim ile bu kampanyaya geçmek için onay verdim fakat 2 aydır normalde gelmesi gereken fatura tutarından fazla ücret ödüyorum.

Bunun nedenini öğrenmek için Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda taahhüt süremden önce diğer kampanyaya geçtiğim için çift fatura uygulandığının bilgisi verildi. Ben böyle bir onay vermedim. Acil olarak bu yanlışlığın düzeltilmesini ve tarafıma bilgi verilmesini rica ederim .

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış A.
  04 Eylül
  08:34

  Konuyla ilgili kayıtları benim ile paylasarak bu savunmanızı kanıtlamanızı rica ediyorum .

 • 03 Eylül
  15:42

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”