02 Mayıs 2013

Vodafone Evraklarımı Kaybetti!

Belirttiğim numarayı açtırdıktan bir ay kadar sonra evraklarımın eksik olduğu mesajı geldi istenilen belgeleri götürdüm hat açıldı fakat bir hafta sonra yine aynı mesajı aldım ve yine evraklarımı götürdüm. Ama hat bir daha açılmadı müşteri hizmetleri bayiiiye bayii müşteri hizmetlerine yönlendirdi hatta bayiidekiler bir aracınızın kaza yaptığını evrakların o sebepten kaybolmuş olabileceğini söylediler.

Mahkemelik olacağımızı bildiren bi telefon aldım yine ben aradım sizi yine mesaj yolladım ve konunun halledileceğini söylemiştiniz iki gün önce yine mahkemelik olacağımızı söylediniz şimdi sorarım size evraklarım eksikti neden hattı açtınız yok siz kaybettiyseniz neden fatura bana kesiliyor?

Burhanettin 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,talebiniz hakkında detaylı inceleme başlatılabilmesi için şikayetinize konu olan Vodafone Cep Merkezimizin isim bilgilerini tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön