15 Mayıs 2013

Vodafone Evraklarımı Hala Göndermemiş!

Yurt dışından kendime İphone5 aldım. Vergimi ödedim. 7 senelik Vodafonelu olduğum için cep merkezine gittim evraklarımı verdim benden 20 tl de para aldılar. hat uymayacağı için kestirmek istedim hayır o olmaz yeni hat alacaksınız 8 tl peki tamam. 3 tl şunun 5tl bunun için peki. kullanmaya başladım 1 hafta sonra evrakları tekrar verin peki verdim 1 ay sonra evrakları verin peki alın ondan da 1 ay sonra mesaj yasal uyarı telefonunuz kaçak kapatılacak.

Vodafone dayım evrakları tekrar verin halledelim buyurun. 1 hafta sonra tel kapandı. Neden BTK yapmıyor? BTK ya soruyorum evrak gelmedi. Tel kapanacak diyorum evrağı verdikten 6 gün sonra gönderdik diyorlar 10 gündür kapalı. Bu nasıl çalışma sistemi anlamadım.

Ali 138 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelendiğinde, evraklarınızla birlikte gönderilen makbuzun fotokopi olması sebebiyle işlemin onaylanmadığı bilgisi alınmıştır. Makbuz aslı veya fotokopisinin vergi dairesinden kaşeletilerek gönderilmesi halinde işleme alınabileceğini bielirtmek isteriz. Vodafone Cep Merkezi vergi dairesinde evrak talebi yapıldığını henüz ulaşmadığını belirtmektedir. Evrakların tamamlanmasının ardından işlem sağlanabileceğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön