09 Mayıs 2013

Vodafone Evraklarım BTK'ya Gönderilmemiş!

20-02-2013 tarihinde Kayseri de Zirve Telekomünikasyon tek. day. tük. mall. teks. san ve tic. ltd .şti isimli şirket üzerinden İphone 4s telefonumun pasaport kaydını yapıp ilgili evraklarımı benden aldılar.

Daha sonra bir mesaj aldım 05.05.2013 tarihinde telefonumun kapanacağını bilgisini aldım. BTK'yı aradığımda evrakların teslim edilmediği söylendi daha sonra zirve telekomünikasyon : biz gönderdik yapacak birşeyimiz yok dedi. Belgelerimin acilen BTK ya ulaştırılması ve şu an nerede olduğunun bilgisinin bana ulaştırılmasını istiyorum.

Serhat 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,543437****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 11.05.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön