18 Temmuz 2013

Vodafone Evimin İçinde Telefonum Çekmiyor!

Fatih Sultan Mehmet Mah. Sarıyer'de oturuyorum. Evim müstakil tek katlı ve oda da telefon çekmiyor. Şebeke gidip geliyor. Bunun bir an önce düzeltilmesini rica ediyorum Vodafone'dan.

Kaan 56 Okunma

Cevaplar

  • Kaan18 Temmuz 2013

    Fatih Sultan Mehmet Mah. Bilgi Sokak No : 33 Sarıyer / İstanbul adresim bu diğer şeylerle uğraşacak vaktim yok. Sinyal seviyem sürekli bulunduğum odada 3, genelde ve sık sık kopup gidiyor. Yok saat aralığı yok tarih falan bunların takibini yapmadım uğraşamamda sizin uğraşmanız gerek tüketicinin değil. google maps koordinatım da budur. 41.094752,29.033083 ilginize teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön