Vodafone Evimde Telefon Çekmiyor!

Ahmet T. |

Ankara Keçiören Ufuktepe Mah oturuyorum, evim giriş katta ama ne binada ne evin iki penceresinden başka bir yerde şebeke yok. Sanki yıllar öncesine döndük konuşacağımız zaman o pencerelere gidip konuşuyoruz. Konuyu kendilerine de ilettim yazılı ve sözlü olarak standart cevap aldım bölgede vericimiz var geçici bir sorundur ne hikmetse bir türlü geçmedi. Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz istediğiniz kadar reklam yapın ben kullanıcı olarak inanmıyorum size.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  11:19

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.10.2014 11.15 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Ekim
  12:44

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.