30 Haziran 2014

Vodafone Esnet Kampanyası

Esnet tarifeli faturasız hat aldım dakika Esnet için 7000 e mesaj gönderdi 500 dk oldu. İnternet için 7000 e mesaj gönderdim cevap olarak'' hatalı mesaj gönderdiniz'' geldi müşteri hizmetlerini aradım sadece bir içeriği esnetebileceğimi söyledi fakat internetteki kampanya reklamlarında seçeceğimiz iki içeriği esnetebileceğimiz yazıyor dedikten sonra telefonumu kapatıp tekrar açtıktan sonra tekrar mesaj göndermemi istedi ve kapattı. Tekrar mesaj gönderdim tekrar aynı cevap hatalı mesaj gönderdiniz geldi. Kampanyada yazılanlar gerçekte uygulanmıyor mu? 500 dk+1000 sms+2 gb internet taahhüt ettiğiniz gibi yapılmasını istiyorum.

Bahri 685 Okunma

Cevaplar

  • Bahri04 Temmuz 2014

    bir kere arayıp ulaşamayınca birdaha aramanız çok mu zor?

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 01.07.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön