Vodafone Esnet Kampanyası

Bahri Y. |

Esnet tarifeli faturasız hat aldım dakika Esnet için 7000 e mesaj gönderdi 500 dk oldu. İnternet için 7000 e mesaj gönderdim cevap olarak'' hatalı mesaj gönderdiniz'' geldi müşteri hizmetlerini aradım sadece bir içeriği esnetebileceğimi söyledi fakat internetteki kampanya reklamlarında seçeceğimiz iki içeriği esnetebileceğimiz yazıyor dedikten sonra telefonumu kapatıp tekrar açtıktan sonra tekrar mesaj göndermemi istedi ve kapattı. Tekrar mesaj gönderdim tekrar aynı cevap hatalı mesaj gönderdiniz geldi. Kampanyada yazılanlar gerçekte uygulanmıyor mu? 500 dk+1000 sms+2 gb internet taahhüt ettiğiniz gibi yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Personel Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahri Y.
  04 Temmuz
  02:27

  bir kere arayıp ulaşamayınca birdaha aramanız çok mu zor?

 • 01 Temmuz
  12:14

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  01.07.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Temmuz
  11:17

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."