13 Kasım 2014

Vodafone Esnek Tarife Mağduriyeti!

Hattımı bundan 2 ay önce tarifesi uygun olduğu için Vodafone'a taşıdım. Tarife ''Esnek Tarife'' adı altında 25 TL karşılığı 500 Dk, 2 GB internet ve 1000 SMS veriyor. İlk ay sorunsuz şekilde kullandım. Fakat şu an 2. ayın içindeyim ve 25 TL karşılığı 1 GB internet hattıma yüklendi.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bana ''Esnek Tarife'' üyesi olduğumu ve 2 GB interneti hattını yeni geçiren kullanıcılara ''Yeni Esnek Tarife'' adı altında veriyorlarmış. Kendi sitelerinde bile isim ''Esnek Tarife'' olarak geçiyor. Bunun sorumlusu kim olacak. Ben mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Elif 232 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14/14/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön