22 Temmuz 2014

Vodafone Eski Tip Telefonuma İnternet Faturası Gelmesi Şaşırttı.

Vodafone temmuz 7 sinde sabah 6 da vodofone numara taşıdığım için tamamen kesildi ben isteğimle numara taşıdığım için,ancak bugün bir mesaj geldi 16 haziran-15 temmuz arasında 120 tl fatura borcu çıkmış şok oldum çünkü standart paket 43 tl düzenli ödeniyordu,farkı görünce vodofone aradım kendileri internet kullandığım için dedi,bu çok daha şaşırtıcı oldu neticede hattımda bulunan telefon eski tip internete bağlanma özelliği yok ayrıca hadi oldu diyelim android bir telefonda kullandım ben vodofone a ınternet paketimi açın kullanacağım diye bir talimat vermedim,durup dururken bu 120 tl çok manidar tüm bunlar numara taşıma cezasımı,bu faturaya itiraz ediyorum,yetkililerin dikkatine lütfen.

Şerife 296 Okunma

Cevaplar

 • Şerife 17 Eylül 2014

  HAKKINIZ OLMAYAN PARANIN HEPSINI YATIRDIM KULLANMADIGIM HALDE FAIZ HAKKINIZ DOĞMASIN DIYE,UMARIM GERI IADE EDERSINIZ O PARANIN INTERNET KISMIOLANI YANI HELAL ETMIYORUM BU DUNYADA OLMASA ÖTE DÜNYADA HESABINI VERECEKSINIZ

 • Şerife 05 Eylül 2014

  FATURAYI ÖDEDİM FAİZ BİNMESİN DİYE UMARIM GERİ İADE EDERSİNİZ ,ETMEZSENIZ SİZİ ALLAHA HAVALE EDERİM BAŞKA ELİMDEN BİRŞEY GELMEZ.

 • Vodafone Temsilcisi23 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 21.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Şerife 23 Temmuz 2014

  BEN SİZİN GİBİ KUL HAKKI YEMİYECEĞİM AMA BUNUDA BİLİN İSTİYORUM,NORMALDE ÖDEMEM GEREKEN ANLAŞMALI PAKET 45 BUNA EYVALLAH BU PAKETİN İÇİNDE İNTERNET FALAN YOK BEN BU INTERNETSIZ PAKETE ONAY VERDİM EĞER İNTERNETLİ İSTESEYDİM ZATEN O ANDA O PAKETİ ALIRDIM ALMADIĞIM HİZMETİ ÖDEMİYCEM İMZA ATMADIM İNTERNET İÇİN, 45 ÖDERİM PAKETİM BU, GERİ KALAN 75 ALINMAYAN HİZMETTİR İNTERNET ,YA ZATEN VAR EVDE İNTERNET ÇOCUKLARDA KABLO NET KULLANIYORUZ ,AYRICA ÇOCUKARDA SINIRSIZ INTERNET PAKETİ KULLANIYOR ,ARAMIYORSUNUZ SİZİNLE İLETİŞİM KURAMIYORUM MÜZİK DİNLETTİRİYORSUNUZ OPERATÖR DOLU DİYE EVİMİZDE VAR ÇOK ŞÜKÜR MÜZİĞİMİZ İLLAHA KONTÜR HARCAMAMIZ İÇİN BİR ÇABA İÇİNDESİNİZ ANCAK MÜŞTERİ KAYBEDİYORSUNUZ BU ŞEKİLDE HİÇ FARKETTİNİZMİ BİLEMİYORUM...,BU YAZDIKLARIMI RESMİ DELİL NİTELİĞİNDE OLARAK KABUL EDİNİZ.MÜŞTERİ OLARAK %100 HAKLIYIM,BU YAZDIKLARIMI PATRONUNUZ KİMSE ONA OKUTUN BİR ZAHMET.

 • Şerife 22 Temmuz 2014

  MESAJINIZ GELDİ ,FATURADA HATA OLMADIĞI GİBİ MESAJ ATARAK BAŞINIZDAN SAVUŞTURMUŞUNUZ,,DEMEK Kİ BİR MİLYARDA OLSA FATURA BU ŞEKİLDE GEÇİŞTİRECEKSİNİZ,NEYE DAYANARAK BU FATURA,BEN KABUL ETMİYORUM BU FATURAYI YILLARDIR BU HATTI KULLANIYORUM YERİ GELDİ ANDROİD TELEFONDA YERİ GELDİ ESKİ TİP HİÇ BÖYLE BİŞEY OLMADI,BEN AVEAYA NUMARAYI TAŞIMAMLA BUNU YAŞADIM,SİZ OLSANIZ NE ANLARDINIZ BUNDAN,EN YETKİLİ GEREKİRSE SAHİBİNDEN ARAMANIZI RİCA EDİYORUM BU ŞEKİLDE MESAJLA ÇÖZÜLMEZ SORUN,BEN ARIYORUM SAATLERCE TELEFONDA MÜZİK DİNLETİLİYORUM,SORUN ÇÖME POİTİKANIZ BUMUDUR,BAŞKA HATTA GEÇEN VATANDAŞA FATURA BAS CEZALANDIR,SONRA BIR MESAJLA BU FATURA BUDUR,HAKSIZ KAZANÇ KONUSUNA GİRİYORSUNUZ,GEREKLİ MERCİLERDE HAKKIMI ARIYACAĞIM,OZAMANA KADAR BU FATURAYI ÖDEMİYECEĞİMİ BURDAN BELİRTMEK İSTİYORUM.

 • Vodafone Temsilcisi22 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön