12 Ağustos 2013

Vodafone Eski Tarifeme Geçemiyorum!

Vodafone 500 dk her yöne, SMS ve sınırsız internet paketi paketi kullanıyordum ve son derece memnundum. 2 ay kadar önce Vodafone tarafından aranarak, Vodafone RED tarifesine geçtiğim takdirde daha az fatura ödeyerek daha fazla dakika ve hızlı internete sahip olabileceğimi anlattılar.

Arayan arkadaş, geçmiş dönem kullanımlarınızı incelediğimizde, geçeceğiniz tarifenin sizin için fazlasıyla yeterli olacağını ısrarla söyleyerek beni bu tarifeye geçmeye ikna etti. Fakat geçtikten sonra internet kullanımım yetersiz olmaya başladı. 2 aydır ayın ilk haftası internetim bitti. Bende eski tarifeye geri geçmek istedim fakat Vodafone tarafından reddedildi ve hiç bir şekilde yardımcı olunmadı. Şikayetçiyim.

Ender 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz görüşme kaydının incelendiği ve tüm detay bilgilerin paylaşıldığı,onayınıza istinaden işlem sağlandığı tespit edilmiştir. Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce;sözleşmenin feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cayma bedeli yansıtılacağı ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön